درباره ما

اخوان بازار

درباره ما

با تشکر از اینکه فروشگاه اخوان را برای خرید انتخاب کرده اید.

در راستای حذف واسطه و خرید مستقیم از کارخانه، فروشگاه اخوان جم راه اندازی شده تا شما عزیزان ضمن خرید امن و تجربه مناسب از خرید خود، بتوانید بیشترین تخفیف را نیز دریافت کرده و مستقیم از ما خرید نمایید.

کلیه محصولات به همراه جزئیات فنی و قیمت دقیق مصرف می باشد که مشتری بتواند با دید بهتر برای خرید محصول خود اقدام نماید.

همچنین ما در این سامانه از طریق برگزاری جشنواره های تخفیفی بستر خرید مناسب را برای مشتریان فراهم کرده تا لذت خرید بهتر نصیب آنان گردد.

قابل ذکر است که کلیه محصولات ارائه شده در این سایت از تضمین اصالت کالا برخوردار بوده و شامل گارانتی کارخانه اخوان جم می باشند .

صاحب امتیاز فروشگاه جناب آقای امیر حسین تیموری می باشد و برای تماس با مدیر عامل با شماره های فروشگاه می توانید تماس بگیرید.

در همین راستا و برای آگاهی بیشتر شما سروران گرامی بر آن شدیم تا بخشی از سوالات پرتکرار شما عزیزان را در اینجا جمع آوری کرده و پاسخگوی آن باشیم. قابل ذکر است در صورت نیاز شما عزیزان جهت راهنمایی برای خرید ما در مجموعه‌ی اخوان پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم. جهت ارتباط با ما می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

نحوه خرید اینترنتی محصولات از طریق سایت به چه صورت می‌باشد؟

به صورت های زیر می توانید محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید:

 • سفارش آنلاین از طریق سایت
 • سفارش تلفنی از طریق تماس با ما
 • خرید حضوری و دیدن شو روم و انبار

زمان ارسال محصولات چقدر است؟

بسته به محل مورد نظر جهت ارسال متفاوت بوده و معمولا زمان تقریبی آن به شرح زیر می باشد:

 1. زیر 2 ساعت در شهر تهران
 2. زیر 6 ساعت در حومه شهر تهران
 3. حداکثر 24 ساعت تحولی در کرج
 4. تحولی بین 1 الی 2 روز کاری در شهرستان

هزینه ارسال کالا به چه صورت محاسبه می‌شود؟

هزینه ارسال محصول به پارامتر های فاصله، ابعاد محصول، تعداد محصول و شیوه ارسال بستگی دارد که به شرح زیر است:

 • در تهران،کرج و حومه در تعداد کم با آژانس، موتور و باربری انجام شده که معمولا بار کوچک با موتور و قیمت پایین ارسال می شود. ولی در تعداد بالا که نیاز به باربری، وانت، نیسان یا خاور می باشد، نیاز است تا هزینه با توجه به قیمت روز محاسبه می شود.
 • ارسال به شهرستان ها معمولا توسط اتوبوس و بابری انجام شده و هزینه ارسال آن باز بسته به پارامترهای متفاوت می باشد.

ارسال محصولات به شهرستان‌ها به چه صورت انجام می‌پذیرد؟

ارسال محصول به شهرستان بستگی به تعداد آن دارد. معمولا در تعداد کم با اتوبوس و در تعداد زیاد به وسیله باربری ارسال می شود.

شرایط گارانتی کالا به چه صورت می‌باشد؟

در محصولاتی به غیر از سینک ظرفشویی، در هر کجای کشور که باشید، تکنسین های ما حضور داشته و محصول شما را نصب می کنند و به هیچ عنوان نباید خود محصول را از کارتن خارج و نصب کنید. حتما باید نصب توسط عوامل شرکت اخوان صورت پذیرد.

بعد از نصب کارت گارانتی مهر شده و می توانید از گارانتی خود و خدمات بینظیر ما در کشور لذت ببرید.

*در مورد سینک ظرفشویی مسئله متفاوت بوده و می توانید آن را توسط هر نصابی یا خود نصب کنید. و در صورت بروز مشکل در محصول با اطلاع کارشناس ما و بازدید های حضوری و روش های دیگر شرایط گارانتی محصول اعمال می شود.

اصالت کالا و چگونگی تایید آن را توضیح دهید؟

همان طور که می‌دانید باید از فروشگاه های مطمئن خرید کنید. در موارد دیگر با توجه به سرویس دهی محصولات و سوال از فروشنده در مورد کالای تحویلی نیز می توانید از اصالت محصول اطمینان حاصل کنید.

مسئله دیگر کیفیت بسته بندی محصول و عدم باز شدگی، زدگی و خردگی است. این موضوع نشان از پلمپ کارخانه و عدم دست بردن در داخل محصول می باشد.

*نکته: خدمات پس از فروش و نصب فقط توسط ما انجام شده و بسیاری از سایت های دیگر معتبر نیز بعد از خرید کالا در خواست را به ما ارجاع می دهند. پس اصل خرید کنید.

آیا قیمت‌های درون سایت واقعی است؟

ما فروشگاه مرکزی و نمایندگی اصلی شرکت اخوان جم می باشیم. تمامی قیمت ها به فاصله 1 ساعت پس از اعلام رسمی کارخانه بروز شده، در نتیجه بروزترین محصولات و قیمت ها را می توانید در سایت ملاحضه کنید.

*نکته بعدی بیشترین تخفیف موجود در بازار نیز برای فروشگاه مرکزی می باشد و به راحتی می توانید آن را با دیگر سایت ها مقایسه کنید. پس بهتر است با دقت بیشتر در سایت و تماس تلفنی با کارشناسان ما از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

*اصل بعدی این است که ما دارای سیستم انبار گردانی الکترونیک هستیم و با ارتباط مستقیم با انبار و کارخانه آخرین تغییرات قیمتی، توسط سایت اخوان بازار منتشر می‌شود.

دلایل تفاوت قیمت سایت ها با فروشگاه مرکزی و نمایندگی اصلی چیست؟

در دو حالت می توان این موضوع را بررسی کرد:

 1. قیمت بیشتر از سایت اخوان بازار(نماینده اصلی و فروشگاه مرکزی) : اولین موضوع رسالت حقوق مصرف کننده و احترام به آن است. باتوجه به شرایط فعلی کشور تمام تلاش خود را در این زمینه میکنیم تا جنس باکیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.
 2. موضوع دیگری که واضح است، بیشترین تخفیف به علت فروش بیشتر و طبیعت فروشگاه مرکزی، به عنوان بزرگترین پخش محصولات اخوان ارائه می شود.

قیمت کمتر از قیمت ارائه شده : در بسیاری موارد، قیمت کم نشان از خرید خوب نیست به مثال زیر توجه کنید:

مثلا شما یک سینک ظرفشویی را از یک فروشگاه تهیه می کنید. این سینک شامل با توجه به کدی که خریداری می کنید متفاوت است. مثلا دارای جا مایع استیل، سبد میوه شور، تخته گوشت(شیشه یا پلاستیک)، لگن اضافه و سبد می باشند. حال یک فروشگاه با کم کردن چند قلم و عدم دانش شما از محتوای اصلی قیمت را پایین می آورند.

*در مواردی شرایط عدم استاندارد نگهداری انبار نیز بر قیمت متفاوت است. مثلا سینک ضربه خورده و صاف شده را به شما می فروشند که این موضوع بر قیمت محصول تاثیر می گذارد. یا نفوذ مایعات خوردنده که در انبار های عمومی موجود است روی محصول تاثیر می گذارد. در نتیجه با تعویض کارتون آن جنس را به شما می فروشند.

*نکته بعدی در خرید تاریخ تولید محصول است. طبیعتا گذشت زمان بر هر محصولی تاثیر می گذارد (البته زیر نه زیر یک سال در محصولات سخت و استلیل) حال یک فروشگاه جنس ته انباری خود را می فروشد که چند سال از تاریخ آن گذشته است.

آیا می‌توان به محصول ارسال شده توسط سایت اعتماد کرد؟

قطعاً می توانید این اعتماد را داشته باشید اما روش های اعتماد برای ارسال نیز متفاوت است.

 • در وهله اول ما ارسال و پرداخت درب منزل را در تهراندارا می باشیم. در نتیجه سفارش خود را در درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و بعد هزینه آن را پرداخت نمایید.
 • می توانید از خرید حضوری نیز استفاده کنید و به راحتی از تخفیف خود لذت ببرید. (ما نیز از دیدن شما خوشحال می شویم)
 • برای مشتریان شهرستان به علت ارسال با بری و زمان متفاوت حمل و نقل، ارسال فقط بعد از واریز وجه می باشد. ولی برای اطمینان می توانید از خرید حضوری استفاده کنید.
اخوان بازار
0